Pobieranie filmów z YouTube

Pobieranie filmów z YouTube
2009-12-07

Przewodnik pokaże jak w łatwy sposób pobrać wideo z YouTube, MySpace, Google Video i zapisać je na dysku twardym. Użyjemy do tego darmowej aplikacji YouTube Downloader - jest bardzo łatwa w użyciu i nie wymaga dodatkowej wiedzy na temat konwertowania lub Internetu.Pobierz YouTube Downloader

Po uruchomieniu YouTube Downloader wystarczy skopiować adres URL prowadzący do witryny z filmem. Metoda ta zapewnia dostęp do milionów bezpłatnych plików wideo, które można za darmo zapisać na komputerze, a następnie przekonwertować do formatu zgodnego z DVD, iPod, PSP, telefonem komórkowym, PS3, Xbox 360 itd.


Krok 1
Wejdź na stronę z filmem na YouTube, zaznacz adres w pasku adresu i skopiuj go (CTRL+C). Teraz uruchom nasz program i wklej adres na dole proramu.


Krok 2
W Save as możesz wybrać format wideo, do którego film zostanie przekonwertowany. Standardem YouTube są pliki Flash - FLV, więc zapis w tym formacie nie pogorszy jakości wideo.


Krok 3
W sekcji Download from należy zostawić wartość Auto.


Krok 4
W Save określ folder do zapisania pliku wideo.


Krok 5
Aby rozpocząć pobieranie danych kliknij przycisk Start.


Pobierz YouTube Downloader

Ponadto polecamy przydatne narzędzie do zapisywania muzyki z YouTube - Free YouTube To MP3 ConverterZagraj w darmowe sieciowe
gry przeglądarmowe
i MMO online
Pobierz seks gry 3D
nowe gry erotyczne
i symulatory dla dorosłych
Konwertowanie wszystkich
dostępnych formatów
wideo do DVD