Zgrywanie DVD za pomocą DVDShrink

Zgrywanie DVD za pomocą DVDShrink
2010-05-20

Zobacz jak łatwo skopiować zawartość płyty DVD na dysk za pomocą darmowego programu DVDShrink - jest to jedna z najlepszych aplikacji do ripowania danych w relatywnie krótkim czasie. Zobaczysz tu jak używać DVDShrink, by utworzyć kopie bezpieczeństwa posiadanych płyt DVD.Ripowanie DVD

DVDShrink umożliwia skopiowanie zawartości oryginalnej płyty DVD i zapisanie jej na dysku twardym. Kopię bezpieczeństwa można nagrać na nową płytę lub zostawić na dysku:

1. Pobierz i zainstaluj DVD Shrink

2. Włóż DVD do napędu, uruchom program i z paska na górze wybierz pierwszą ikonę Open Disc.

3. Aby wykonać 100% kopię bezpieczeństwa płyty kliknij w ikonę Full Disc.

4. Czas na konfigurację DVDShrink, wybierz z menu Edit -> Preferences. Wybierz format płyty DVD na jaką kopiowany będzie oryginał, do wyboru masz DVD-5 lub DVD-9. DVD-5 to film o rozmiarze 4.7GB, natomiast DVD-9 to płyta 8.5GB. Jeśli nie wiesz co wybrać, sprawdź czystą płytę, informacja ta powinna znajdować się na DVD, wybierz typ i kliknij OK.

5. Po prawej stronie okna można zmienić ustawienia kompresji Compression Settings, wybrać ścieżki dźwiękowe oraz zaznaczyć jakie języki tłumaczenia mają być skopiowane.

6. Teraz można rozpocząć proces kopiowania DVD - wybierz ikonę z napisem Backup!. W pierwszej zakładce możemy zmienić rodzaj zapisu danych, w polu Select backup target - dostępny jest dysk twardy (Hard drive) lub ISO backup. Wybierz Hard drive, a następnie Browse, by określić folder, w którym zapiszemy zgrywane DVD. Pamiętaj, aby pole Create VIDEO_TS and AUDIO_TS subfolders było zaznaczone. Kliknij OK.

7. Teraz DVDShrink zacznie analizę i kopiowanie płyty DVD.

Pobierz DVD Shrink

Zagraj w darmowe sieciowe
gry przeglądarmowe
i MMO online
Pobierz seks gry 3D
nowe gry erotyczne
i symulatory dla dorosłych
Konwertowanie wszystkich
dostępnych formatów
wideo do DVD