Kopiowanie DVD za pomocą CloneDVD

Kopiowanie DVD za pomocą CloneDVD
2010-02-12

SlySoft CloneDVD to jeden z najlepszych programów do kopiowania DVD. Umożliwia tworzenie kopii zapasowych płyt - dokładnych duplikatów filmów lub gier DVD.Przez 21 dni można swobodnie korzystać z wszystkich funkcji dostępnych w CloneDVD. Jest to okres testowy, po którym (jeśli będziesz zadowolony) możesz zakupić pełną wersję - bez limitów czasowych.

Tutorial pokazuje jak w prosty sposób utworzyć backup płyty DVD. Program posiada wbudowaną pomoc, która poprowadzi użytkownika przez cały proces, krok po kroku:

  • Pobierz i zainstaluj CloneDVD. Po uruchomieniu programu widać trzy wielkie przyciski: Copy DVD, Clone DVD oraz Write Existing Data - wybierz Clone DVD.


  • Zaznacz DVD do utworzenia backupu. Jeśli otrzymasz komunikat błędu oznacza to, że płyta chroniona jest przed kopiowaniem - aby ominąć ten problem wypróbuj AnyDVD.
    W polu Quality zaznacz rozmiar kopiowanej DVD - większość filmów to DVD-5, ale ostatnio coraz częściej można spotkać DVD-9. Ważne, by czysta płyta była takiego samego rozmiaru jak oryginał.


  • Teraz zaznacz dane, które będą kopiowane. Można zmienić język napisów, ale jeśli chcesz utworzyć duplikat 1:1, to nie zmieniaj tutaj żadnych ustawień.


  • Ostatnim krokiem jest zaznaczenie napędu DVD, zawierającego pusty nośnik. Wybierz OK i poczekaj na zakończenie procesu kopiowania.


  • Pobierz CloneDVD

Zagraj w darmowe sieciowe
gry przeglądarmowe
i MMO online
Pobierz seks gry 3D
nowe gry erotyczne
i symulatory dla dorosłych
Konwertowanie wszystkich
dostępnych formatów
wideo do DVD